etriti


Astrologji-Horoskopi

 

 

 

Dashi
21 mars - 20 prill

Realiteti tregon qe ju nuk jeni shume skeptik,pavaresisht se si shfaqeni.Gjithcka qe duketgati e fshehte ne karakterin tuaj,zbulohet vetem nga nje tipar,ndjeshmeria.

 
Demi
21 prill - 21 maj

Asgje nuk eshte kaq keq sac edhe duket.perpiquni te jeni te vendosur ne vendimet qe merrni,sepse kjo do ju jape edhe te tjereve garanci.
 
Binjaket
22 maj - 21 qershor

Ne sferen dashurore dukeni thuajse te papergatitur. Jeni zhgenjyer mjaft kohet e fundit dhe nuk mund te keni me durimin per te nisur gjerat nga e para, e per me teper me qetesine e nevojshme.
 
Gaforja
22 qershor - 22 korrik

Jeni vulgar, ne menyren se si i thoni gjerat.Perpiquni te jeni i tille,vetem ne rastet kur personaliteti juaj cenohet dhe jo me tej.Ndoshta nga mos gjykimi me gjakftohtesi i gjerave do gaboni shpesh.
 
Luani
23 korrik - 21 gusht

Ju duhet te rrini larg veshtiresive te familjes suaj,sepse kjo ju ka renduar mjaft kohet e fundit.Ju nuk mund te beni asgje per momentin ne te mire te tyre,pasi nuk keni kohen dhe energjite e nevojshme, per ti qendruar sa me prane.
 
Virgjeresha
22 gusht - 23 shtator

Hiqni dore nga argetimet qe ju sjellin vetem harxhime.Nuk eshte shume e rendesishme te harxhoni para pafund,por te argetoheni pafund,ndaj kete mund ta beni edhe ne forma te tjera.
 
Peshorja
24 shtator - 23 tetor

Shanse pa fund ne aspektin e shkollimit.Shfrytezoni nje moment oferte qe ju vjen ne dore,sepse do te ndiheni me fat, kur te shikoni se cfare keni perfituar nga kjo.
 
Akrepi
24 tetor - 22 nentor

Nese doni te thelloni nje njohje te rastesishme merrni iniciativen te paret.Ndryshe nuk do te hyni ne zemren e dikujt.
 
Shigjetari
23 nentor - 22 dhjetor

Jeni duke e tepruar me menyren e shkujdesur qe tregoni,aq sa doni menjehere rezultate.Asgje nuk mund te zgjidhet ne menyre kaq te befte,beni durim dhe do te fitoni.
 
Bricjapi
23 dhjetor - 20 janar

Mos u kapni pas ngjarjeve qe sju perkasin personalisht.Nese ka dicka,partneri do jua komunikoje vete.
 
Ujori
21 janar - 19 shkurt

Jeni te frikesuar per vdekje nga e kaluara.Krijoni me shume besim te njeriu qe gjendet ne krahun tuaj te djathte,sepse ai vertete priret qe pergjithesisht tju behet krah.
 
Peshqit
20 shkurt - 20 mars

Nisni te shkruani dhe ju nderpriten mendimet rreth asaj qe deshironi,pasi nuk jeni preciz.Asgje nuk mund te perfeksionohet,per sa kohe ju personalisht nuk keni bindjen per kete.Perpiquni te beni me shume, per ate qe doni.